Kaban Cooking Studio

استودیو کابان

کابان

خدمات مجموعه کابان شامل موارد زیر می‌شود.

01

ساخت تیزر تبلیغاتی

استودیو کابان با در اختیار داشتن دو آشپزخانه مجزا با طراحی و رنگ بندی متفاوت و گروه فیلمبرداری زبده و با تجربه در زمینه تیزرهای آشپزی آماده ساخت انواتع تیزرهای تبلیغاتی می‌باشد.

02

برگزاری کلاس‌های آنلاین

همکاران ما در زمینه آشپزی و آموزش مهارت‌های پخت و پز می‌توانند از استودیوهای آشپزی کابان جهت برگزاری کلاس‌های آنلاین و برگزاری دوره‌های آشپزی استفاده کنند.

03

اجاره استودیو

این مجموعه همچنین این امکان را برای برندهای مواد غذایی و برندهای لوازم آشپزخانه فراهم کرده تا از هر دو محیط استودیو به صورت موقت بتوانند استفاده کنند.

مدیریت مجموعه کابان

خانم فاطمه بهجویان

مدیریت استودیو آشپزی کابان

فاطمه به‌جویان

  • سخنران و عضو پانل: نوآوری با طعم فیوژن فود
  • عضو شورای سیاست گذاری کنگره صنعت رستوران ایران
  • اخذ مدرک هنر آشپزی از مرکز بین المللی هنرهای آشپزی دبی ICCA
  • کارشناس آشپزی صدا و سیما
  • مربی مسابقه آشپزی دستپخت

گروه فیلم‌برداری

استودیو آشپزی کابان

گروه فیلمبرداری استودیو آشپزی کابان

برنامه‌های آشپزی

گروه فیلمبرداری مجموعه کابان از افراد با تجربه در زمینه برنامه‌های مربوط به آشپزی در صدا و سیما می‌باشند.

تجهیزات حرفه ای

تمامی تجهیزات از آخرین فناوری‌های حوزه فیلمبرداری حرفه ای می‌باشند.

تخصص

گروه فیلمبرداری این مجموعه در حال حاضر در برنامه های آشپزی صدا و سیما فعالیت دارد.

تجربه

گروه فیلمبرداری استودیو کابان سالهاست در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی در حوزه آشپزی مشغول به فعالیت است.

خلاقیت

تجربه و تخصص بالای گروه فیلمبرداری استودیو کابان به شم این امکان را می‌دهد تا تیزرهای متفاوتی را خلق کنید.
پخش ویدیو
افتخار کابان داشتن گروهی منحصر به فرد در زمینه فیلمبرداری آن هم با تخصص در حوزه آشپزی است.
مدیریت کابان

تماس با کابان

جهت ارتباط با مدیریت و درخواست همکاری با استودیو آشپزی کابان دکمه زیر را لمس کنید.

FAQ

سوالات متداول

استودیو کابان خدمات آموزشی در قالب دوره‌های آنلاین و کلاس‌های آشپزی، تولید تیزرهای تبلیغاتی و فیلمبرداری برندهای مواد غذایی و لوازم آشپزخانه، اجاره استودیوی آشپزی به برندهای مختلف و برگزاری دوره‌های آموزشی و کلاس‌های آنلاین آشپزی را به برندهای مختلف ارائه می‌دهد.
هدف اصلی استودیو کابان، ارائه خدمات استودیویی مختص برنامه‌های آشپزی و برندهای لوازم آشپزخانه و مواد غذایی، تولید محتواهای تبلیغاتی با کیفیت برای برندهای مختلف، ارائه خدمات آموزشی در زمینه آشپزی و بهبود سطح دانش کاربران در این حوزه است. استودیو کابان با تخصص و تجربه در حوزه تیزرهای تبلیغاتی، آماده همکاری با برندهای مختلف در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و نیز اجاره استودیوی آشپزی برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی برندهای مختلف می‌باشد.
با داشتن سه آشپزخانه مجزا با طراحی و رنگ بندی متفاوت، گروه فیلمبرداری زبده و با تجربه در زمینه تیزرهای آشپزی، استودیو کابان آماده ساخت تیزرهای تبلیغاتی مختلف و فیلمسازی برند های مواد غذایی و لوازم آشپزخانه می‌باشد. همچنین، برندهای مواد غذایی و لوازم آشپزخانه نیز می‌توانند به صورت موقت از این استودیو برای فیلمبرداری و تولید تیزرهای تبلیغاتی خود استفاده کنند.
استودیو کابان با رویکرد نوآور و خلاقانه، همواره سعی در بهبود کیفیت و گسترش دامنه خدمات خود داشته است. با اجاره استودیوی آشپزی به برندهای مختلف، استودیو کابان توانست فضایی حرفه‌ای و مناسب جهت تولید محتواهای تبلیغاتی و آشپزی فراهم کند. علاوه بر این، با ارائه خدمات آموزشی متنوع و به روز در زمینه آشپزی، در جهت بهبود سطح دانش کاربران و ارائه چارچوب‌های نوآورانه برای تولید محتوای تبلیغاتی، موفق به کسب اعتماد بسیاری از برندهای مطرح در حوزه مواد غذایی و لوازم آشپزخانه شده است.